Zapraszamy na 45. tech.3camp, który odbędzie się 6 lutego (wtorek) o godz. 18:00 w O4 (Olivia Business Centre). Tematem spotkania będzie mobile.

 

AGENDA SPOTKANIA

 

18:00 – 18:30 Piotr Zyziuk, LPP, Technologie mobilne dla biznesu 

W prezentacji opowiem o projekcie StoreVision w LPP, czyli o autorskiej aplikacji dla smartfonów wspierających zarządzanie towarem w salonach, a także o tabletach używanych do raportów i mobilnych drukarkach kodów kreskowych.

 

18:30 – 19:00 Maciej Burda, Matchmore, Leveraging GPS power on the smartphone

Prezentacja na temat zalet i wad wykorzystania modułu GPS, najczęściej realizowanych za jego pomocą funkcjonalności oraz próby przewidzenia nadchodzących zmian w zakresie tej technologii.​​

 

19:00 – 19:15 PRZERWA

 

19:15 – 19:45 Paweł Węglewski, CI/CD dla platformy mobilnej 

W trakcie wykładu opowiem o CI/CD dla platformy mobilnej na przykladzie iOS od podstaw z omówieniem mechanizmów skalowania, optymalizacji i gwarantowania jakości kodu.

 

19:45 – 20:15 Grzegorz Miszewski, Kotlin – więcej niż Ketchup 

Kotlin szturmem wdarł się do świata Androida i wygląda na to, że zadomowił się w nim na dobre. Opowiem krótko o podstawach tej technologii, pokażę moje ulubione funkcje oraz to, jak można je wykorzystać podczas codziennej pracy.​​

 

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej ilości miejsc obowiązuje wcześniejsza REJESTRACJA.

 

Kiedy: wtorek, 6 lutego 2018, godz. 18:00

Gdzie: O4 (Olivia Business Centre), al. Grunwaldzka 472B

 

PRELEGENCI

 

Piotr Zyziuk

Piotr pracuje w LPP od 14 lat. Od roku zajmuje stanowisko architekta systemów oraz pełni rolę kierownika projektu rozwoju aplikacji mobilnej, wspierającej zarządzanie towarem w salonach sprzedaży. Interesuje się astrofotografią i fotografią krajobrazową, a każdy wolny czas zapełnia grą w tenisa lub squasha.

 

Maciej Burda

Maciej jest konsultantem IT z bogatym doświadczeniem w pracy z zagranicznymi klientami z USA, ZEA oraz z Europy. iOS a właściwie wtedy iPhoneOS zainteresował go na początku 2009 roku. Od tego momentu znaczną część swojej pracy zawodowej ukierunkował w stronę technologii tworzonych przez firmę Apple. Od niedawna pracuje dla Matchmore – startupu z Szwajcarii.

 

Paweł Węglewski

DevOps nawrócony na software development z doświadczeniem w iOS. Obecnie pracuje w Jeppesen, a Boeing Company. Główne obszary zainteresowania to gwarantowanie jakości poprzez wspieranie testów oraz organizację platformy Ci/CD w coraz szerszych obszarach działalności.

 

Grzegorz Miszewski 

Od 3 lat pracuje jako Android Developer, wcześniej Full Stack developer (PHP, JavaEE, JavaScript). W branży IT od 11 lat. Na codzień zajmuje się rozwojem aplikacji mobilnych w GetResponse, tworząc produkty z użyciem m.in. Kotlina i RxJava​​.